• |
ide | kryesore

Trendi i vitit 2019: Çantat do të vishen me pallton e tyre

Stil

Askush deri më tani nuk ishte kujdesur për to aq shumë. Verë, dimër, shi, erë, breshër ose pluhur, ato janë gjithmonë aty, pavarësisht gjithçkaje.

Çantat nuk ankohen kurrë për këtë dhe nuk bëjnë ndonjë ditë pushim, kështu që dita kur do të shpërblehen për kontributin e tyre të madh mbërriti.

Në dimrin e 2019-s, është parë e arsyeshme që çantat të kenë një mburojë kundër motit, me aksesorë të çmuar.

Me pak fjalë, shumë shpejt çantat do të vishen me pallton e tyre, duke u kthyer kështu në një aksesor më në trend këtë dimër.

Nëse ende nuk po na kuptoni, atëherë shihni fotot e mëposhtme.

FENDI

HERMES

VALEXTRA

FURLA

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu