• |
ide | kryesore

VIDEO/ Si shpërtheu në fyerja Rama ndaj gazetarve në “Dritare”

Syri i Lapsit

Nuk nuk është përmbajtur përballë gazetarvë në emisionin ‘Dritare’ duke shpërthyer në ofendime ndaj tyre. Ai nuk e ka kontrolluar në disa momente veten duke iu drejtuar me terma si: qesharakë, a je në metro, shpifje dhe kazan.

Për më tepër ndiqni videon:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu