• |
ide | kryesore

Aksident në Fier, përplasen kokë më kokë dy makina, plagosen disa persona

Lajme, Të fundit

Një aksident me pasojë plagosjen e disa personave ka ndodhur të enjten, në Qafën e Koshovicës, në Fier.

Dy makina janë përplasur duke lënduar disa persona, të cilët janë transportuar në spital.

Si pasojë e aksidentit, rruga është bllokuar dhe vargu i makinave është disa kilometra i gjatë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu