• |
ide | kryesore

FOTO/ Rama nxjerr Berishën në kazino: Bastet nuk i shpëton dot as dëshpërimi i lojtarëve të fatit

Lajme, Të fundit

Rama e vazhdon nga rrjetet sociale ‘luftën’ e tij për mbylljen e lojërave të fatit. Këtë mëngjes ai ka ndarë më ndjekësit e tij në Instagram një foto të ish-kryeministrit Berisha pranë një makinë loje fati.

Rama krahas fotos shkruan se bastet nuk i shpëton as dëshpërimi i lojtarëve të fatit, as paraja e krimit të organizuar.

“Nga kazinotë elektronike tek shpifjet elektronike. Por bastet nuk i shpëton dot më as dëshpërimi i lojtarëve të fatit, as paraja e krimit të organizuar që financon industrinë e baltës kundër mbylljes së tyre dhe as hungërimat e derrave apo pickimet e mushkonjave të kënetës mediatike” – shkruan Rama.

Fotoja e Berishës është shkrepur gjatë kohës që ka qenë President i Republikës i fotografuar nga agjencia e huaj e fotove CORBIS në një ceremoni të hapjes së lojërave të para të fatit në Shqipëri.

 

6 Comments

  1. O re edvin psikopati Saliu i vuri aparatet e lojrave te fatit sipas teje qe ke nxjerre foton -mire -dakort-.Po ti pse nuk i hoqe me ate -fundin e Marrezise-tende o injorant po fute aparatura me te stofstikuara dhe i shumfishove keto lokale ne cdo cep te vendit me keq sec e hashashizove .

  2. Prandaj ka gjithe ate pasuri vila apartamente qe fillojne nga100-250 m katrore,fat te madh paska pasur ky kerme,nuk thote kot populli pac fatin e Kurves

  3. o ram shiko dhe fotografine sala aty eshte djalosh po ti si nuk i hoqe kur ke 25 vjet si drejtues si k.bashkie dhe 5 vjet si kar minister

  4. pse ti linte ende popullin te loznin ne qenef negjmije si ti edvin me mut.ne ter boten ka lojra por askush nuk i rriti si ti nga 9oo ne 2013 ne 4900 ne 2018.kur i perdorje per larje te parave te kokaines e kanabisit mir,tash ke fillu me xhisiela te ben fitime.oj tavell hesht.

  5. Gushti muaji i protestave te fuqishme per te larguar ramen,skiftera,dobica,kopila te vicidolin behuni gati,saliu ju pret

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu