• |
ide | kryesore

Arrestimi i Stresit, Sali Lushaj: Grup kriminal pa asnjë tjetër? Eshtë hakmarrje!

Lajme, Të fundit

Sali Lushaj, babai i Arkimed Lushajt, i njohur nga publiku si Stresi, ka reaguar me tone të ashpra pas arrestimit të djalit të tij dy ditë më parë.

Në një postim në Facebook, Lushaj shkruan se çdo gjë është e sajuar dhe e përgatitur nga mllefi dhe tërbimi pas padisë që ai kishte bërë në gjykatë ndaj Taulant Ballës.

“Cdo gje e sajuar . cdo gje e pregatitur nga mllefi qe u terbuan qe une i bera Balles nje padi ne gjykate. Keta filluan te hakemerren brenda 12 oresh.Aspak e vertete se qenka grup kriminal .Nje shpifje e felliqur. Askush nuke eshte ndaluar tjeter e sdo te dale ne kte loje te felliqur e te pregatitur. Grup kriminal i madh shume pa asnne tjeter. Por ne kurre sdo te mund te na thyejne e te na perkulin para keti regjimi te flliqur” – shkruan Sali Lushaj.

6 Comments

 1. JU KENI SULMUAR BANDEN TIME MUZIKORE.
  SIDOQOFTE UNE NUK JAM ASPAK HAKMARRES,
  SEPSE ME PERKUJDESJEN TIME SHUME TE NGROHTE,
  DHE TE MINISTRISE RILINDASE TE SHKALLIMIT FEMIJENOR,
  STRESI & NOIZY DO TE STUDJOHEN NE TEKSTET SHKALLORE.

 2. kaq i rrezikshem paska qene ky grupi kriminal i stresit sa qe e eni arrestuar ne gjume dhe i armatosus deri ne dhembe dhe jo si grupet kriminale te vertete qe vrasin e presin popullin e shkretea

 3. po ore po. i pafajshem fare. ca ti besh se bredh si kubojs me pistolet. a kan kap edhe me kokain o sale apo vk se eshte cuni jot. a e di ku analfabet qe armebajtja pa leje eshte krim dhe denohet nga kodi penal deri ne 5 vjet burg. na u be dhe stresi per te kerkuar azil politik se po e sulmojn se se len te rri me arme e te pi kokain rehat.

 4. Cfare m… prinderish jane qe cirren per padrejtesi ndaj nje djali qe merret dite nate me arme, droge dhe prostitucion. Ne fakt tropojanet jane te qejfit dhe e shijojne jeten.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu