• |
ide | kryesore

Basha në Opinion: Saimir Tahiri është rrahur para pak ditësh për dosjen “Xibraka”

Lajme, Të fundit

Ajo që qarkullon prej ditësh në media është pohuar mbrëmë në “Opinion” nga lideri i PD Lulzim Basha.

“Saimir Tahiri është rrahur para disa ditës, madje thonë se janë shkrehur edhe armët”, kështu deklaroi Basha.

Ai u pyet nëse ka informacion se kush dhe si e kanë rrahur?

“Është rrahur nga ata që kanë frikë. Ata që kanë frikë se mos e nxjerr të plotë dosjes Xibraka ku është i përfshirë Olsi Rama”, deklaroi më tej Basha.

11 Comments

 1. Luli shiko se te ka hyre saliu ne Bythe o toc Politikani qe brenda dy oresh nje here hiqesh modern,nje here del kundra berishes,pastaj tregon pak salianj,shume palok,ne nje moment na behesh grida dhe ne fund behesh si saliu ne ditet e tij me te keqija.trapi meru me dokumentat e dash se keq i ke punet

 2. Kryetar partie qe merret me ‘thashetheme ‘ dhe jo fakte , vetem kete kam pare.

  Po ju sikur e nxorret Tahirin mbi kale me shale 6000 eurshe.. tani na doli i rrahur Saimiri ..

  Kto rrine rrine,, dhe kur shikojne se po vanitet zhurma e shashkes se para disa ditesh hedhin nje te re.

  1. ke quan te vertet tio more loqe, ky surratbytha ben akuza me termin THONE QE KA NDODHUR qija ropt ca kryekari kaopozita
   THONE QE LULUA QIHET NE BYTH SA HERE IKEN NE HOLLANDE
   HAHAHAHAHA

 3. Po çfarë keni mor bythecët qelbës rilindas, turreni duke sharë si plehera sepse e ndjeni që “lulushi” do tju a shkërdhejë rilindjen shumë shpejt.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu