• |
ide | kryesore

Denoncimi/ Operacioni anti-drogë në Has u dekonspirua, të përfshirë zyrtarë të PS

Lajme, Të fundit

Sipas një denoncimi të ardhur në adresë të Sali Berishës, operacioni i sotëm për bllokimin e një laboratori droge në Has ku u kapën 100 kg heroinë është dekonspiruar dhe një sasi e madhe parash janë hequr nga laboratori.


Sipas postimit të Berishës në Facebook, nga dekonspirimi kanë shpëtuar emra të së majtës në politikë e biznesit, ndërsa një shumë e madhe parash, që besohet e kanë qenë në laborator, janë marrë nga një drejtues policie.


Sipas burimeve të LAPSI.al  janë arrestuar për laboratorin 5 persona si dhe është sekuestruar një sasi lënde narkotike.Të arrestuarit janë V .B, F C, XH. SH, M. SH, A. SH.

Sipas denoncimit të Berishës, laboratorin e drogës e menaxhonin vëllezërit Mustaf dhe Xhavit Shuti.

POSTIMI: 

Zbulohet ne Has fabrike e Partise Siçiliste e perpunimit te Heroines!

Policia dekonspiron operacionin e partnereve! sb

Pershendetje dr Zbulohet ne Branog te Hasit Fabrike e perpunimif te Heroine. E menaxhonin vllezrit Mustaf dhe Xhavit Shuti,babe e bire ekstremist te flakte te majte te cilet jane arrestuar.Thone qe ka pasur shuma te medha parash atje ku eshte bere operacioni dhe ky Mazreku Shefi i Komisariatit te Hasit mund t’i kete marre. Pra ka pasur nje lloj dekonspirimi te operacionit te partnerve tane nga policia.Loje e madhe, hasi eshte stacioni i fundit ne loje jane dhe Turq, si dhe tre biznese ne tr

Nje punonjes i bashkise Kruje i arrstuar por edhe deputet te lidhur me rrjetin.

 


2 Comments

  1. Te paska djegur shume kapja e heroines nga amerikanet o sali,sapo ka filluar cmontimi i klanit mafiozo-politik Trusti i Geshtenjave te udhehequr nga bosi sali berisha me baze ne tropoje,si ne filmin Kumbari ku korleone ngordhi prane Qenit,ashtu do te jete fundi yt o sali

  2. O ipaemer,,,, po te jete ashtu sic e thote zoterote, me tendence politike te theksuar ne ato qe ke shkrojtur, tya do te thone se qenke perdoruesi i saj , por tu nderpre rracioni. Ne kete laborator ,, lexoi mire informacionet, bindu se kush jane pronaret, kush investitoret, e kush i ka mbrojtur, e pastaj dil tek Berisha, sepse ai,, po e denonco, ashtu si shume denoncime te tjera qe kane dale mese te verteta, por ju mafia e kuqe,,, s;dini tjeter_ ;fajin e ka SAliu.. kaqe matrapaze te opinionit shtireni. Pastaj ju e dini shume mire se jeni qeveri e droges, e bandave dhe e vjedhjes se populli, keshtu qe me qe bo ju bie catia, doni te shpetoni ata qe keni brenda, por ligji idrejtesise reale, e jo ky, qe zbaton psikopati do kaloi tere mafiet qe jane, e kane qene ne shqiperi. Kujdes o kuqale, se po perendoni.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.