• |
ide | kryesore

Disa ditë pas vrasjes në Bllok, bëhet e “gjallë” Elvana Gjata, publikon një këngë të re

Paparazzi


Kanë kaluar disa ditë nga ngjarja që tronditi kryeqytetin, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën dy të tjerë, ndërsa  u shpallën në kërkim tre persona, mes tyre edhe i dashuri i këngëtares së njohur Elvana Gjata.

Policia e shpalli këngëtaren në kërkim, një procedurë rutinë, pasi ajo u largua jashtë Shqipërie pasi kishte ndodhur ngjarja, ku disa ora para konfliktit ajo kishte takuar të dashurin e saj jashtë ambienteve ku ndodhi vrasja.

Ndërkohë, ka publikuar në kanalin Youtube këngën e saj më të re, një bashkëpunim me Poo Bear, me titull Shade, por deri më tani nuk ka asnjë reagim në lidhje me ngjarjen në Bllok ku mbeti vrarë një person.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *