• |
ide | kryesore

FOTO/ Pas timonit dhe airbag-ut, Çani i bën një tjetër dhuratë Ramës

Lajme, Të fundit

Arian Çani ka pasur të ftuar në emisionin Zonë e Lirë, kryeministrin Edi Rama mbrëmjen e së premtes. Çani e ka bërë zakon që sa herë ka të ftuar kryeministrin i bën nga një dhuratë. Në të kaluarën i ka dhuruar një herë një timon dhe më pas një airbag. Këtë herë Çani i ka dhurua Ramës dy zara, për shkak të vendimit të fundit të kryeministrit për ndalimin e bixhozit dhe basteve.  ©LAPSI.al

2 Comments

  1. Ne disa rraste Cani ishte i drejtperdrejt me pyetjet qe i drejtonte psikopatit, ne te shumten e rasteve tregoj shenja te nje servilizmi te pa pare ku i turte elozhe per disa shenja te skizofrenise.

  2. Ne disa rraste Cani ishte i drejtperdrejt me pyetjet qe i drejtonte psikopatit, ne te shumten e rasteve tregoj shenja te nje servilizmi te pa pare ku i thurte elozhe per disa shenja te skizofrenise.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu