• |
ide | kryesore

FOTO+18/ Shoqja e Kim Kardashian i nxjerr “të gjitha” në shesh

Paparazzi

Kim Kardashian konsiderohet si një ndër femrat më seksi në planet, por edhe shoqet e saj nuk mbeten pas.
Një prej tyre, Nikki Lund, është fotografuar në Malibu shumë provokuese, e cila praktikisht i ka treguar të gjitha.
35-vjeçarja është shoqe e hershme e Kim Kardashian dhe kanë bërë gjimnazin bashkë.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu