• |
ide | kryesore

Laboratori i drogës në Has, reagon kryeministri Rama

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në Tëitter për operacionin e zhvilluar nga policia në Has, ku u zbulua një laborator i përpunimit të dograve të forta si dhe u arrestuan 5 persona.


Sipas Ramës, në botën normale operacionet kundër drogës quhen sukses, ndërsa nga opozita në Shqipëri, ato quhen faje të qeverisë.


Ditën e sotme u gjetën dhe sekuestruan 100 kilogramë heroinë në një laborator droge në Has.

REAGIMI I RAMËS: 

Në gjithë botën normale operacionet kundër krimit e drogës quhen sukses, në gjuhën e dëshpërimit opozitar ato quhen faje të qeverisë.

Operacioni i sotëm është një tjetër provë e qartë force e shtetit kundër krimit,në vazhdën e një beteje që do të vijojë pa kompromis


2 Comments

  1. rama u detyrua te bastis laboratorin qe hapi olsi ,ngase bnd dhe dea e detyruan.rama per te shpetuar koken ha dhe ngjal mete dhe e ben president.

  2. Po ky na shiti mendje ne nje interviste opinionesh se me drogen jemi zero” kur ketu paskan lulezuar laboratore perpunimi. Pranda te thote populli ”’DUKU MBAS NJE JAVE’ e mos u mer me opoziten por me poziten se ata i ke ne ato laboratore, shih se mos te dale ndonje balle tjeter, e pastaj do thuash ;;;SHPIFJEEE,,,,,SHPIFJEEEE.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.