• |
ide | kryesore

Denoncimi/ Shefi i policisë shqiptare kapet me 1 ton kanabis në Greqi

Lajme, Të fundit

Një shef policie i Shqipërisë është arrestuar me 1 ton kanabis në Greqi, ndërkohë që lajmi është mbajtur i fshehur në vendin tonë.


Denoncimi u bë publik nga Sali Berisha. Sipas denoncimit, ky person quhet Vangjel Xhavara, ish-shef rendi në Delvinë dhe tani në Lezhë.


Ai është arrestuar afër Levkadhës.

Sipas qytetarit, Xhavara njihet i mik i ngushtë i Klemnet balilit dhe ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.

Postimi: 

Arrestohet me 1 ton kanabis në Greqi narkokomisari Xhavarra!

Lexoni mesazhine qytetarit dixhital. sb

prsh doktor Berisha,ka 15 dite qe ne Greqi eshte arrestuar ish shefi i rendit te Delvines dhe tashme shefi i rendit te Lezhes .Behet fjale per shefin e famshem te hashashit Vangjel Xhavara dhe mik i eskobar Balilit dhe mik per koke i Sajme Qorrit pasi i bashkonte hashashi.Eshte arrestuar me 1 ton hashash afer Lefkades .Respekt per ju doktor.Te lutem anonim


6 Comments

  1. Për komentuesin JKL, në një koment në tjetër shkrim shpreheshe se çmimi i lartë i naftës nuk është problem i ri, dhe gjithasht thoje se ky nuk është lajm, por PD i nxjerr për të mbajtur të karrikuar njerëzit e vet.
    Nuk komentova në atë shkrim pasi e dija që do të ndodhte nj karrikim i vërtetë siç zakonisht ndodh në çdo dy-tre ditë, dhe ja banda e edvinit e bëri karrikiminqë ti kishe merak.

  2. Per kete shtet mafioz, e narkotik, maskimi, mohimi, e fjala shpifjeeee, shpifjeeee,, jane te parat , si e si per te fshehur bemat skandaloze te bashkepunimit te tyre me kriminelet e narko kanabistet, qe jane bashkepronare me keta. Sa ish police kane ikur, e sjane kapur,, dhe po degjoni gje debilinKM, te flase per to? Kurre….Ama per policin qe demaskoi nderhyrjet, dhe kercenohej nga bandat shteterore cirret, e ttherret,,,,shpifje. e deri sa e quan ,,,horr,, Kjo fjale e dale nga goja e nje te cmenduri. Per rastin ne fjale, kushedi se c;alibi do na krijojne, e te shohim si do e shesin, sepse jane mjeshter te mashtrimit.

  3. Futja kot o Sale. Ky eshte perjashtuar qe ne muajin Prill. Clidhje kane argumentet e tua pa lidhje. Te shkuara

  4. Sot nuk e paske harruar fjalen anonim te lutem,sa para shpenzove per fejesen e dyte te zenit,thone mbi 100 mije euro,ku i gjen keto para more dobic maloke qe nuk e mbyll halene se qelbe gjith dynjane

  5. o Hasan pordha, ai po thote ish-oficer. Lexoje njehere shkrimin deri ne fund pastaj komento, apo keshtu e ke urdherin

  6. O hasan, o Hasan, per partine je kapidan. Kaqe servile te se keqes jeni o bashibozuke kuqale., dhe ky llogaritari Ipaemer, qe ashtu qofte, sa llogaritari mire na qenka, por te na beje llogarine e viles surrelit, e qe ta marrim per te vertete kete qe na ka shkrojtur, por servile, e xhandare te kaqolit te qeverise siju, jane te pa pare. Lum ju qe jeni, o pasardhes te kuqizmit, me kete psikopatKM, qe keni per kryetar. Vetem perralla e fabula din me mire, se dhe penelin e ka si bojaxhi, qe ne france as mesues vizatimi se pranuan.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *