• |
ide | kryesore

Bujar Qamili, bashkëpunim me Bleonën

Paparazzi, Slider

Bujar Qamili i ftiuar në emisionin “Xing me Ermalin”, ka treguar një bashkëpunim vërtet interesant.

I pyetur nga Ermal Mamaqi se nëse do bashkëpunojë me Bleona Qeretin, ai u shpreh se do nxjerrë këngë me të, dhe do jetë bashkëpunim bombë.Gjithashtu Ermali e pyeti si ia mbushi mendjen Bleonës, Bujari u përgjigj me humor: “Mu ma dha fill me të parin”. “E kam shumë shoqe e dua fort”, shtoi Bujari.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu