• |
ide | kryesore

Lëkundet Shqipëria, disa tërmete në juglindje të vendit

Lajme, Të fundit

Mesditën e sotme ka pasur dy lëkundje në Korçë sipas Qendrës Evropiane Sizmiologjike dhe sipas IGJEUM. Por edhe në orët e para të mëngjesit ka pasur lëkundje në Roskovec.


Në orën 12:36 lëkundje me magnitudë 2.4 janë ndjerë 16 km në jugperëndim të Korçës.


Tre minuta më pas në orën 12:39 një tjetër tërmet me magnitudë 3.3, 1 km larg nga Maliqi.

Termete Tjera
Termeti
Termeteee

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu