• |
ide | kryesore

U akuzua nga ish i dashuri, reagon Wanda Nara

Paparazzi, Slider

Mediat italiane raportojnë se modelja dhe prezantuesja argjentinase, në një postim të datës 22 qershor 2015 ka dhunuar privatësinë e Lopezit dhe ka dëmtuar atë gjatë lëvizjes të merkatos në verën e atij viti.

Në një prononcim të shkurtër në Milano për gazetarin Valerio Stafeli të emisionit “Striscia la Notizia” Wanda e ka mohuar akuzën për përhapjen e numrit të telefonit të Mazi Lopezit duke u shprehur shkurt: “E vërteta gjithmonë fiton”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu