• |
ide | kryesore

Alban Hoxha pa Çiljetën,kapet mat me një tjetër (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Çiljeta dhe Alban Hoxha kanë dalë hapur dhe kanë publikuar edhe foto me njëri-tjetrin. Disa ditë më parë në media u fol për një ndarje të tyre por ka qenë këngëtarja e cila ka hedhur poshtë zërat duke publikuar një video ku dukeshin së bashku me Albanin.

Sot “Jeta Osh Qef” ka  publikuar një video ku duket portieri i Partizanit teksa kafshon në faqe  një vajzë e cila nuk është Çiljeta. Videoja është dërguar nga një tjetër person  i cili e njihte vajzën ne fjalë dhe ka treguar se Albani e kafshoi lehtë në faqe.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu