• |
ide | kryesore

Berisha: Gazetari Artan Hoxha u pagua 40 mijë euro për intervistën me Safet Bajrin

Lajme, Të fundit

Ish-Kryeministri, Sali Berisha akuzoi gazetarin Artan Hoxha se mori 40 mijë euro për intervistën me Safet Bajrin.

“Ai mori nja 40 mijë euro për të ti bërë një tualet një njeriu që ishte më i kërkuari në Belgjikë, që plagosi njerëz në mes të Shkodrës. Unë e kam denoncuar më herët. Këto që them i botoi dhe gazetari belg.


Kurse mbas të gjitha këtyre shkoi hjekësi dhe thoshte që është një njeri punëtor, që jeton me punën e tij. Kurse ky komandohej nga Ditmir Bushati”, – tha Berisha mbrëmjen e sotme në studion e emisionit “Open”.

Përveç Bushtit, një emër tjetër politikani që përmendi Berisha për lidhje sipas tij me Bajrat, është deputeti socialist Luan Harusha. Berisha hodhi poshtë deklaratën e Bajrit se kishte qenë vëzhgues i PD-së në zgjedhjet e 2013-ës.

WhatsApp Image 2018-10-22 at 22.01.38

11 Comments

 1. Po ngren pazarin Kurva qe kur ti vi dita te perballet me izetin te thote qe nuk jam vetem une krimineli,por ka dhe te tjere.eshte leshuar urdher arresti per kete Krimb,duroni

 2. Ku je Artan hoxha se berisha po flet kur ti nuk je prezent,se ky burre kurve nuk flet dot balle per balle,pabesia qe kane maloket e vicidolit.

 3. sdoktori thote te verteta te pa kundershtueshme duket cerrur masska e ketij pseudo gazetari icili gjithmone ka bashkepunur me kriminelet

 4. Ca fytyre e qelbur pupupu mjere ai qe degjon akoma kte plak te degjeneruar, e njejta goje e flliqur qe mashtron e perdhunon veshet e shqiptareve qe nga 1991 deri me sot

 5. Kur nuk degjojne, bejne punen e zhurmuesit e shpifesit. Keta dy siper si te paemer, te partise kanabiste, kriminale, per te dy opsionet e dy mashtrueseve ipaemer, jane teper jo reale, e te denueshme nga menyra qe shprehen keta bandite rilindas, kriminele, hajdute, narkomane, e su ka mbetur gje me se ua kane nxjerre bojen realistet e popullit, e ata qe duan pushtet demokratik e ekonomi te perparuar. . Per kopuket e qeverise ju o kodoshe nuk ndjeheni, per banditet e narkotiket, dhe me kanabistet, per keta s;na thoni gje, por ju ka ngelur ne mendje Berisha, ,,,,,domosdo,,,,sa e sa bema tuaja jua ka thene, e ashtu kane dale, por me hunj, bire kurvi shteti nuk behet.

 6. PS,,, se paku eshte i paster nga droga. Le te bejne analizat, e shihni,,,mos folni para kohe o rruspi kuqalesh, se i cmenduri juaj eshte shume here me poshte se Berisha, po ju jeni brenda thesit te droges, andaj flisni si psikopati tuaj si me droge, e pa droge,,, dhe ulni kurrizin se ju zhdep i marri, andaj kryeni detyrat mese miri,,,, ZORRAXHINJ..

  1. Po ku shkonin 900tone ne vit ashash vetem te lazaratit (pa fol per te fushkrujes, vlores ,fierit, dukagjinit) apo vari karin se iku Sytopja na pushteti, se kur e thote me gojen e ti shtremsi qe e kam lene une te mbillej ashash ne Lazaratet, ju krimbat sdinit ca te thonit, dhe harroni qe ne Lazarat nuk ishte vetem ashashi por dhe armet dhe vrases qe rrinin te qete ose qe fshiheshin aty kur benin krime apo vari karin prape, nejse ju i keni qire trute qe te vegjel me Salihun e Sheqeres, si Pinocheti do vej ne burg bashke xen Sytopen e sytopet e tjere.

 7. Paska dhe Artani nje Grup karash me zile qe paguhen si shares me pagese! Kina ato motrat o trimat e drogaxhiut te Surrelit..

 8. Jane autiket e partise tone qe punojne turrni trete jane dhe pederaste dhe ne ate ore kane mbledhjen dhe praktiken tek LGBT-ja dhe rrine qe rrine duke i rene bythes kur del Berisha hidhen ne sulm per te shkruar me ato tre klase shkolle qe kane.

 9. Skiftera keni qene te ftuar ke fejesa e dobicit te saliut me karminen,qenkeni ushqyer me luge te florijte prandaj hidheni perpjete neper porhalet e zenit.100 mije euro shpenzoje ky pederast ne fejesen maske qe beri,gezohuni skiftera

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu