• |
ide | kryesore

Berisha shpjegon për herë të parë foton e tij në sallën e bixhozit

Lajme, Të fundit

Për herë të parë ish-kryeministri Sali Berisha ka folur për një foto të tij bardhezi që qarkullon prej vitesh online ku ai duket në një sallë bixhozi. Në emisionin “Open” në TCH, Berisha u pyet për rrethanat e kësaj fotoje.

“Çdo njeri që lexon atë foto e kupton që ai njeri nuk ka luajtur kurrë. Më erdhi mirë kur e pashë këtë foto. Nuk kam luajtur kurrë. As letrat nuk i njoh. Ajo foto është e viteve 90-91 duke parë nga veshja ime, por nuk e mbaj mend si ka ndodhur” – tha Berisha. ©LAPSI.al

5 Comments

  1. O kurve burre ti harron,ti nuk ke lene njeri ne kembe nga kuj tesa jote pa shpifur per to,ke vetja harron ti kurve bure.per kujtese,foto Korbis me dixhiture berisha ne inagurimin e lojrave te fatit,per here te pare ne shqiperi,ti pushti i pushtave e mbolle kete fare ashtu si dhe drogen me min e brendshem Agron mustafaraj.ky kurve burre je ti sali

  2. Nuk kam luajtur as unë asnjëhere bixhoz, ama më kujtohet se kur hynë në Shqipëri për herë të parë këto makina, ju afrohesha e i shihje me kurreshtje. Kjo ka ndodhur me të gjithë shqiptarët në ate kohë.
    Qënka gjetur kjo foto, për ta akuzuar edhe Berishën si bixhozçi, e turren këto sorrat enveriste me krra-krra kundër tij

  3. O loqe ka qene njeriu qe i futi per here te pare bixhozin ne shqiperi,vete nuk luajti per arsyen se bixhozin e madh e luajti me njerzit,ne gare me enverin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu