• |
ide | kryesore

2 Comments

  1. Nikolle Leshi shkruan ne gazeten e tij; qe qeveria dhe sidomos -PRELA-po punon me forcen e ligjit per te arrestuar njerez te politikes ate qe nuk eshte bere gjate ketyre 27 viteve .O gazete -KOHA E Pjerdhur-o ti qe i vure flaken vendit ne 1997 .me Zenepe Lukat dhe me radhe ne parlament qe nga viti 2013 e kete kane hyre ne parlament kriminele e trafikante ,qe nga viti 2013 u mbush administrate me rrugecer,hajdute ,perdhunues ,trafikante e kriminela .Qe nga 2013 e kete u vune ne krye te policise drejtues me precedente penale te denuar per trafik droge ,trafikim femrash ,trafikim armesh etj.Prandaj nuk kishte arrestime te ketij niveli o Nikolle Leshi .

  2. nikoll lesi njeri bastard si frroku e doshi 20 vite thot nuk burgosi.por ty pyesim leshin e negjmijes nikollen kush burgosi zani qaushin,lul berishen dhe nja 30 banda tjera,negjmijen,ramizin,fatos nanon qe solli monstren edvin etj dhe qe niliolla ende pas 76 viteve i lepin bythen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu