• |
ide | kryesore

Kim: Hoqa dorë nga shumë gjëra për të qenë gruaja e Kanye-t

Paparazzi, Slider

Kim Kardashian ka qenë e ftuar mbrëmjen e kaluar në “The Alec Baldwin Show”, dhe ka folur hapur për gjithçka lidhur me martesën e saj me reperin Kanye West.


“E di, gjërat nuk janë aq të lehta. Që ta bëja gjithçka të funksiononte mu desh të heq dorë nga të qenurit e pavarur, hoqa dorë nga shumë pjesë të karakterit tim. Të jesh gruaja e Kanye do të thotë që duhet të ndryshosh. Unë e lashë karrierën që të isha më shumë një nënë dhe bashkëshorte e mirë, nuk punoj më aq sa dikur”,-u shpreh ajo. Kujtojmë se së fundmi çifti i njohur është bërë kryefjala e medias pasi reperi ka shprehur pikëpamjet e tij politike të cilat nuk janë pritur aspak mirë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.