• |
ide | kryesore

Kylie Jenner në gjykatë, paditet nga një tjetër kompani make up-i

Paparazzi, Slider

Kylie Jenner  paditet sërish nga një kompani make up-i. Sheree Cosmetics akuzon Kylie-n dhe kompaninë e saj, “Kylie Cosmetics” se ka kopjuar koleksionin “Born to Sparkle”, që 21-vjeçarja e prezantoi ditën e ditëlindjes. Në dokumentat e siguruara nga “TMZ”, Sheree shpjegon se koleksioni “Born to Sparkle” kishte shumë kohë që ishte ideuar dhe publikuar nga kjo kompani. Ndërsa Kylie muaj më vonë, e nxori make up-in për sytë me të njëjtat ngjyra, gjithashtu me të njëjtin paketim. “Born to Sparkle” ishte pjesë e koleksionit që nëna e Storm-it publikoi me 6 gusht. Burime pranë Kylie-t janë shprehur për “TMZ”se ylli i make up-it nuk e ka vënë ujin në zjarr për këto akuza.

2 Comments

 1. Hi guys

  I want to build a website like Peaches and Screams UK and I wanted to get your perspective of whether that site is good from the users’ perspective before I go ahead and build something similar.

  I think that the design of the site is very modern and nice but I am not sure how people would react to a similar site?

  I look forward to your feedback.

  Many thanks!

 2. Hi guys

  I want to build a website like Peaches and Screams UK and I wanted to get your perspective of whether that site is good from the users’ perspective before I go ahead and build something similar.

  I think that the design of the site is very modern and nice but I am not sure how people would react to a similar site?

  I look forward to your feedback.

  Many thanks!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu