• |
ide | kryesore

Rikthehen në modë pantallonat ushtarake

Stil

Pantallonat ushtarake janë kthyer, por jo stili që  ka patur boom-in në vitet ’90 dhe fillimin e viteve 2000, ku mbizotëronin veshjet punk.

Po flasim për një prirje më moderne të këtyre pantallonave ushtarake me xhepa anash, që mund të vishen me shumë klas.

“Givenchy” na vërtetoi se këto pantallona praktike mund të tregojnë edhe elegancë dhe gjithçka lidhet me mënyrën sesi i kombinojmë.

Ne do t’ju ndihmojmë me disa ide sesi mund t’i kombinoni këto pantallona, përditë nga mëngjesi deri në darkë:

Për një natë jashtë

(me kanotiere staen me dantellë dhe taka)

Për në punë

(me këmishe dhe këpucë serioze)

Për të dielën në drekë

(me xhaketë xhins dhe çizme)

Për një dalje të shpejtë

(me pulovër dhe atlete)

Burimi: Elle.com

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu