• |
ide | kryesore

VIDEO/ Policia shpërndan pamjet e laboratorit të heroinës dhe dhjetra të arrestuarve

Lajme, Të fundit

Pamjet e shtëpisë ku bëhej përpunimi i morfinës me përzierës për të prodhuar heroinë janë publikuar nga policia mesditën e sotme. Në videon që u shpërnda për gazetarët janë fillimisht pamjet e laboratorit dhe të drogës së sekuestruar dhe më pas filmimet që iu janë bërë dhjetëra të arrestuarve. Fytyrat e të prangosurve janë fshehur dhe në video nuk janë pamjet e ish deputetëve socialistë Arben Ndoka dhe Arben Çuko, që po mbahen në qelitë e Drejtorisë së Policisë së Tiranës, me të arrestuarit e tjerë.

3 Comments

  1. arresto sot e nxirri neser?po shohim se cndodhi me ato arrestimet me shume buje para pak kohesh.te gjithe i ke perseri ne pune. jane vetem shashka per shurdhet. ca u bo me arrestimet ne lezh,kavaj,dr.rrugeve,rrogozhine?mut qe te hash ti o palle KM,vetem se u rriten ne grade ,drejtora i ke tani.

  2. Inxjerrin pamjet pas nje jave si i fshine tera provat .Diten e dyte nje gazetar i TVSH-se transmetonte direkt na vendi ku ndodhej laboratori dhe thosh nuk na lejojne te hyme brenda kurse pas nje jave na i publikuan .Polici e kapur nga krimi koke dhe kembe .Fillon qe nga ministri i -XHirafa-dhe dil tek polici i fundit .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu