• |
ide | kryesore

Zjarr i madh në Kodër Mëzez, rrezikohen banesat

Lajme, Të fundit

Një sipërfaqe shkurresh është përfshirë nga flakët e zjarrit në Kodër Mëzez. Forca të shumta të zjarrfikëses dhe të policisë nga Tirana kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

Zjarrfikësit po luftojnë për të vendosur flakët nën kontroll.

Shkaqet janë të paqarta, ndërsa shtohet paniku pasi flakët e zjarrit po i drejtohen banesave. Nga ngjarja nuk ka raportime për persona të lënduar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu