• |
ide | kryesore

Amy Schumer pret fëmijën e parë

Paparazzi, Slider

Amy Schumer ka njoftuar se është shtatzënë me fëmijën e saj të parë, njoftim i bërë nga llogaria e një miku në Instagram.

Fillimisht u aludua nëpër media.Pas kësaj gjithçka u pranu dhe u bë publike për të gjithë fansat.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu