• |
ide | kryesore

Lojërat e fatit/ Rama i përgjigjet opozitës: Të dalë mendsh nga mllefi

Lajme, Të fundit

Edi Rama reagoi në Twitter ndaj akuzave të opozitës dhe skeptikëve se aksionet e fundit ndaj të fortëve dhe propozimi i ligjit për mbylljen e lojrave të fatit duan të tërheqin vëmendjen.

“Ndalimi i bixhozit & goditjet e rënda kundër krimit të organizuar, qenkan për të tërhequr vëmendjen😂Vese vese kjo dynja, vesi vesit nuk i ngja🤭#BixhozçinjKronikë nëpër pika bastesh #ShpifësKronikë nëpër ekrane!Të parët të sëmurë nga skedinat të dytët të dalë mendsh nga mllefi🤧”, shkruan Rama.

13 Comments

 1. i rrjedhur fare ,do te hyj ne histori me histerit e tij,nuk ka faj bir stalini esht ,babai i tij monstra kristaq dhe daja spirdho koleka me enverin ndalun religjionin .talebanet te paret rama i dyti.fillimi i marrezis ,sa do te zgjas e din spiropidhi me ballen.

 2. Jan bere kumarxhinjt me fole me vete. Bjeru kokes z. Kryeministr. Shumica derrmuese jan kundra bixhozit, mijra familje jan shkatruar prej tij. Sa per opoziten, no koment.

 3. taksirat te ikin shqipraret ne kosov,maqedoni,greqi e mal te zi per te luajtur baste.e ben deri sa te vjedh edhe nji her votat per pelen velija trafikantet gjush dako,e qazimi,artur bush etj,pas zgjedhjeve fillojn lojrat prap si betonimi i tiranes.po padit qe do i behen ne bruksel do i marrin frymen.ka harruar rama se ka edhe nje gjykat evropjane e jo arta pel markun.

 4. O kokrrekarit po ca lidhje ka opozita me llotot.Llotove u rrujti topet Enveri jo ti mor kar.Celularet per ca I kemi n.q.s nuk lozim di ti fusim ty bythe

 5. Po kush te beson ty o i gjate!! Shkove godite lazaratin, te gjithe te mbeshtetem dhe rezultati, e bere lazarat gjithe shqiperine. Fillove operacionin fundi i marrezise , dhe rezultati, u pesefishuan kazinote dhe pikat e basteve. Pse duhet te te besojme kesaj rradhe. Ti je thjesht nje demagog, qe nuk ben asnjehere ate qe thua.
  Pas 5 vjetesh ne pushtet ben si viktime. Flet sikur je lider i opozites, jo sikur qeveris. E fuqizove krimin, i dhe frymemarrje , dhe tani qe ai po goditet me vendosmeri dhe vullnet nga nderkombetaret e ndjen qe po te vjen fundi.
  Ben si flamurtari i luftes kunder krimit, ne nje kohe qe ty krimi ka 5 vjet qe te ka vene poshte. Je bere i peshtire, karagjoz je bere.
  Ndertove nje qeveri mediokre, inekzistente, sherbetore besnike te planeve te tua, per te vjedhur dhe grabitur, dhunuar e plackitur, cdo gje. Bashkepunetoret e ti me te ngushte, ordinere e batakcinj, te zhytur me koke e kembe ne zullum.
  Lul Berisha qe vajte ta arrestosh, shpetoi nga burgimi i perjetshem se ishte i semure, bir i nje familje te ndershme, qe do rehabilitoj me nje pune ne bashki.
  Keshtu shkruante ne leter garanci ai bishtuku durresit, nje nga miqte e tu te familjes.
  Ty , dhe kur merr fryme nuk duhet te te besojne. Kaq o vogel dhe i pabesueshem je.

 6. Shkerdheuja robt e shtepise te gjithve dhe ketyre skifterave te lapsit dhe dobicave te malokut sali,as neper rruget e tiranes nuk kane dale keto dy dite,robt eshtepise pak I kane

 7. Pse kaq banal ky funderrina Ipaemer, i kazanit e tepsise se qelbur te psikopatit. Ky eshte tipi rrugac, vagabond, kopil i pa ndershem edhe ne ato qe thote. Keto kerrma kuqalesh, qe vegjetuan ne kohen e ketijKM te marre, po marrin, e kane marre me qafe nje popull me bemat e poashtera te rruges se tyre ne pushtet. O lolo. o debile injorante, e zorraxhinj rilindas,,,, ejani ne mendje, se kjo rruge e juaja, dhe e kesaj qeverie pushtuese eshte anti demokratike e jo popullore. Ne vazhdoni keshtu,,,,dijeni se do e pesoni me keq se baballaret tuaj kuqale, se ju ashtu jeni lindur, e ashtu jeni edukuar kriminele e hijena.

 8. Ai eshte Bert autiku qe qihet ne bythe ke halet e kinema partizanit. Mos ja ve re se ka kalu meningjitin kur ka qene i vogel

 9. Nuk do bohet veni me hajdutefshatarevgjitergej.
  Mos u lodhni kot. Ju thoni pse doli fruti i prishur eshte e prishur fara.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu