• |
ide | kryesore

Nicki Minaj, indiferente ndaj Cardi B

Paparazzi, Slider

Nicki Minaj dhe Cardi B kanë patur shumë mosmarrëveshje kohët e fundit. Ishte Cardi B ajo që tha se do vijë fuqishëm në muzikë duke i bërë diss Nickit që ti shkatërrojë karrierën.

Por Nicki nuk është shqetësuar aspak për këto deklarata. Sot është publikuar bashkëpunimi më i ri me dy prej këngëtarëve më të suksesshëm të momentit, Jason Derulo, Willy William dhe DJ David Guetta.

Muzika dhe teksti i këngës “Goodbye” doli para disa muajsh dhe tani është publikuar klipi. Nicki është shfaqur seksi si gjithmonë me një maskë plot me diamantë në fytyrë.  Pritet që ky të jetë suksesi i rradhës për reperen, e cila nuk e ka thumbuar aspak Cardin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu