• |
ide | kryesore

Party në supermarket, supriza e Chiara Ferragnit për Fedez (Video)

Paparazzi, Slider

Harrojini festat në klubet e natës sepse sapo mësuam se festat speciale mund të organizohen edhe në supermarkete.

Blogerja Chiara Ferragni mbrëmjen e kaluar ka vendosur të surprizojë bashkëshortin e saj, Fedez për ditëlindje me një festë surprizë. Dhe ndryshe nga sa të gjithë mendonim se vendi i zgjedhur nga ajo për festën do të ishte një vend luksi, Chiara zgjodhi një prej supermarketeve më të mëdha në Itali.
Çifti i famshëm italian u martuan në fillim të shtatorit me një ceremoni përrallore dhe  gjithë bota u çmend pas tyre.

 

View this post on Instagram

 

At @fedez ‘s birthday party in a supermarket just for us

A post shared by Valentina Ferragni (@valentinaferragni) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu