• |
ide | kryesore

SHOW i Policisë/ Ardi Veliu ‘harron’ kapjen e të fortëve, prezanton arritjet në video-editim

Lajme, Të fundit

Ndonëse operacioni  e kishte emrin “I Forti”, asnjë i fortë nuk është kapur. Në daljen për shtyp të kreut të policisë së shteti nuk u përmend asnjë emër i fortë i kapur, por vetëm u listuan arritje të policisë dhe çfarë kjo polici do të bëjë në të ardhmen. Veliu u shpreh se i gjithë ky operacion është zhvilluar në heshtje dhe sot ndodhet para publikut arritjet e këtij operacioni.

Veliu gjithashtu ftoi të shihen dy video të përgatitur në lidhje me këtë operacion, video të cilat dukeshin më shumë si trailer-a filmash aksion, por pa dhënë asnjë konkrete në to. Biles aq të fokusuar kanë qenë përgatitësit e këtyre dy videove sa kanë harruar edhe audion origjinale të template-it të përdorur për të bërë videon.


Të gjithë prinin ndonjë kokë të madhe krimi të kapur, por më kot. Veliu përsëriti frazën “shumë shpejt do të kemi rezultate”, por mesa duket të vetmet rezultate që po ka policia e shtetit nuk janë ato kundrejt krimit, por në editim videosh.

6 Comments

  1. Kur lexon frazen ne fund ‘”””” …të vetmet rezultate që ka policia e shtetit nuk janë ato kundrejt krimit, por në editim videosh “””” , aty e kupton sa sa portal qelbesire eshte ky.

    1. 1,2,3,4,5,6,7,8,9,,10 19 ,20,30 o krymb qenefi quan ti pallen e ndokes qe qiu ramen ne byth e qe e kapi veliu i qir me pall rraje sukses.ik or krymb as afer nuk jeni ju ende jeni duke lepir ngjalen e metes qe i dha rames ne lalz ka 3 vite,e te kryeni pun tjera.2 meter ngjal ne dy meter edvin nuk pastrohen sakaq,pa pasur njerz si ti,gr,bert,i pa emer,koli,agron madje ju duhen edhe letrat higjenike kodheli,spiropidhi,ikonomi,kumbaro,gjaqka,xhyla e ahmetit me diplom bangladeshi.etj.

    2. Duhet të jesh shumë idiot që me një ministër rendi nën hetim për kultivim dhe trafik droge, me tjetrin po njëlloj, , me kanabizimin cep më cep të Shqipërisë të shprehesh për rezultate të policisë, duhet të jesh ose kriminel, që ke përfituar nga kjo situatë, ose përfitues nga rilindja ose idiot.

  2. 1,2,3,4,5,6,7,8,9,,10 19 ,20,30 o krymb qenefi quan ti pallen e ndokes qe qiu ramen ne byth e qe e kapi veliu i qir me pall rraje sukses.ik or krymb as afer nuk jeni ju ende jeni duke lepir ngjalen e metes qe i dha rames ne lalz ka 3 vite,e te kryeni pun tjera.2 meter ngjal ne dy meter edvin nuk pastrohen sakaq,pa pasur njerz si ti,gr,bert,i pa emer,koli,agron madje ju duhen edhe letrat higjenike kodheli,spiropidhi,ikonomi,kumbaro,gjaqka,xhyla e ahmetit me diplom bangladeshi.etj.

  3. Komentuesi i pare duhet te jete ndonje polic, se ka vene sinjalet, apo numurin personal, trim qenka,, por a eshte demonstrim me mashtrim kjo e drejtorit te policise? Sepse thone qe ai qe punon, nuk e levdo punen e i ben selfije, a mos valle eshte propagande, per publicitet,qe te thone europa se ja se c;ben policia shqiptare?Jane te pregatitur, per skenare, e puce ia hedhin edhe super fuqive.

  4. Udashkan dhe kameramane ne Polici qe te nxjerrin ne pah arrestimet ”spektakolare”te policise.Do aplikuar per ne shkollen e policise .Ore keta kane pjerdhur fare ci’duhet policise te filmoje keto -lojra luftrash-si akte heroizmi ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu