• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shihni çfarë i ndodh gazetares gjatë raportimit LIVE

Syri i Lapsit

Gjatë raportimit LIVE përpara një ndeshjeje të futbollit amerikan mes Tenesi Titans dhe Los Anxhelos Çargers, gazetares së njohur Melisa Stark i ka ndodhur diçka e papritur. Një top e ka goditur papritur pas koke, por ajo e ka marrë me sportivitet. “Hera e parë në 20 vite që po më ndodh në transmetim direkt një gjë e tillë ” – ka thënë ajo duke qeshur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu