• |
ide | kryesore

DETAJE/ Bomba në shtëpinë e Bill dhe Hillary Clinton pas eksplozivit në banesën e George Soros

Planet, Të fundit

Një “pajisje shpërthyese funksionale” është gjetur në shtëpinë në Nju Jork të Hillary dhe Bill Clinton.

Një zyrtar i tha Associated Press se hetuesit besojnë se eksplozivi është i lidhur me një të gjetur të hënën në kompleksin e miliarderit liberal George Soros.


Zyrtari nuk ishte i autorizuar për të diskutuar publikisht dhe foli në kushte anonimiteti.

Pajisja u zbulua të mërkurën herët në shtëpinë e Clinton në Chappaqua, Nju Jork.

Policia thotë se ata ndihmuan FBI, Shërbimin Sekret dhe autoritetet e Qarkut Uestchester në “hetimin e një pakoje të dyshimtë”. 

Vijon… 

©Lapsi.al 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.