• |
ide | kryesore

Video/ Hidhërimin Inter i’a shkakton lojtari që e donte në skuadër

Sport, Video

Barcelona merr avantazhin 13 minuta nga fundi i pjesës së parë, në ndeshjen e Champions League kundër Inter. Pa Messi katalanasit marrin avantazhin me anë të Rafinha. Dëshpërim për zikaltrit, që e kishin të huazuar lojtarin sezonin e kaluar dhe tentuar ta merrnin edhe për ketë sezon në skuadër.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *