• |
ide | kryesore

Babai i Rexhepit shkon të votojë me paterica për shembjen e teatrit. Ç’të bën fëmija s’ta bën as perëndia

Paparazzi, Slider

Edhe mbi paterica në kuvend për të votuar shembjen e teatrit. Rahman Rahja, babai i djalit të burgosur për përndjekje, Rexhepit nuk ka pasur rrugë tjetër për të shpëtuar ng hallet që e kanë zënë. Fotografi Agim Rama,  këtë të enjte, ‘fokusoi’ deputetin socialist Rrahman Rraja, babai i Rexhep Rrajës, i njohur tashmë për  dhunimin dhe përndjekjen e Xhisiela Malokut. Në fotot e shpërndara prej tij, shihet sesi Rrahman Rraja shkon të votoja për shembjen e taetarit me paterica. Siç është mësuar më herët, ai ka pësuar një thyerje të këmbës por kjo nuk e ka penguar të ngrejë një nga 74 kartonat jeshilë që i duheshin Ramës.

 


 

2 Comments

  1. Ik mer plak kurv se pislliqet i ke bo ti,jo djali jot!Ai korba po ha burgun qe ti tmos humbesh postin e t’mos dal nami qe kishe dashnore…I lumt bytha asaj Xhisieles qe tka bo shantazh!Ashtu e doni ju pleqt kurva,t’ju japin cik mjalt nfillim e pastaj t’ju mjelin mir e mir!Ashtu ju pafsha thjitve,t’ju hajn leket dhe koken kurvat ishalla!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu