• |
ide | kryesore

Video/ Caicedo e Marusic fundosin Marseille, Payet ngushton diferencën në 1-3

Sport, Video

Lazio është padrone e Velodrome dhe goli i dytë i shënuar nga Felipe Caicedo ka siguruar rezultatin për skuadrën e Simone Inzaghi. Në minutën e 59 mesfushori ka realizuar në portën e Mandandas, duke i dhënë qentësinë italianëve.
Vetëm katër minuta nga fundi Marseille u fut në lojë me golin e Dimitri Payet, por hapësirat e lëna nga francezët u ndëshkuan në kohën shtesë nga Marusic, që fiksoi rezultatin në 1-3.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.