• |
ide | kryesore

VIDEO/ Fjalimi brilant i aktorit Mehdi Malkaj në protestën për Teatrin

Syri i Lapsit

Një fjalim mjaft interesant ishte ai i aktorit Mehdi Malkaj në protestën e artistëve kundër shembjes së godinës së Teatrit Kombëtar. Harxhoni vetëm 5 minuta për të parë interpretimin e Malkajt me nota të forta sarkazme dhe ironie. ©LAPSI.al

5 Comments

  1. Sa bukur Zoti Artist, sa bukur ke folur.
    Ja i habitur qe shqiptaret nuk komentojn gjerat e bukura por vetem te zezen !!!
    Kjo eshte shqiperia qe enderroj Shqiperi me plot Artista, intelektual njerez finsnik me etik dhe dinjitet.
    Shqpiperi sa shum te dua.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu