• |
ide | kryesore

Kriza e Rilindjes/ Shikoni VIDEON e humorit që ka pushtuar rrjetin

Pikante

Në rrjetet sociale qarkullon një video nga skena e filmit “Downfall” me monologun e famshëm të aktorit Bruno Ganz. Ky moment është përshtatur për situata të ndryshme, por tashmë është publikuar edhe një version i fundit që bën një ironi therrëse me krizën që ka përfshirë Rilindjen dhe mazhorancën e kryeministrit Edi Rama. ©LAPSI.al

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu