• |
ide | kryesore

Olti Curri dhe Ermali dalin në krah të Rudina Magjistarit (Foto)

Paparazzi, Slider

Olti Curri ka thënë të tijën pasi ka lexuar lajmet e debatit mes tyre dhe duket se është në krah të Rudinës. Përmes dy postimeve në story-t e Instagramit ai sqaron:

Ndërkohë, i përfshirë në këtë debat ishte dhe moderator i “Xing me Ermalin”, Ermal Mamaqi. Jo vetëm sepse e gjithë kjo situatë filloi nga pyetja që u bë në show-n e tij por edhe pasi Rudina e kishte përmendur në reagimin e saj. “Ermal e do dhe ti një?”-shkroi Rudina në fundin e postimit të saj ndërkohë që Ermali ka bërë një postim po në story duke thënë “Jo jo Rudina…vazhdo ti”, duke e shoqëruar përgjigjen dhe me një të shkelur syri.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu