• |
ide | kryesore

8 Comments

  1. Le ta marrin vesht tere europa, e amerika, se si nje KM, idiot, i kohes se lakuriqesise se vet, ofendon demonstruesit me ate fjale. Ky ka urrejtje krahinore, por politiken kurve qe ben ky, si gjithemone gjoja se i do verioret,,,,,,kurre, ky maskara njeri, eshte bufoni me i lig qe i ka ardhur ketij vendi, eshte bastardi i pa fytyre nga te gjitha anet njerezore, por dhe me e keqia e madhe se po shpyfytyro jeten e popullin e ketij vendi. E si mund ta kemi akoma kete qelbesire ne krye te vendit?

  2. Ata jane punonjes te kopshtit zologjik qe jane pergatitur sepse sa ju vajti nje -Kafshe-jashtokesore si puna tende o psikopat per vizite .

  3. kopshti zoologjik qe nuk pranoi kafshen nje qelizore ,krymbin e bythes negjmije ,te qelburin ne kok edviiiiiii qelbsiiiiiiir ramaaaaaaaaa

  4. Pak e kane,keta jan me keq se luani I fierit,e verteta te dhemb,malok e derr maloku ke eshte pare te qellohet me kapsolla vetem ne malokerine shqiptare

  5. A mund të ndodhë në vende malore demokratike europiane si Zvicra, Gjermania, Austria, Skocia etj, që krimba të ndyrë të halesë diktatoriale komuniste, të ofendojnë gjithë bashkëatdhetarët e tyre malsorë duke i quajtur “derr malokër” ?
    Këtë e bëjnë vetëm burracakër që fshihen si të “paemër” të pa nder e të pa tru e vetëm një psikopat si Edi Rama me kartelë mjeksore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.