• |
ide | kryesore

Video satirike/ Rama vazhdon ti përgjigjet me humor Bashës dhe Berishës

Lajme, Pikante

Edi Rama postoi ditën e sotme në Instagram një video ku shfaqen një çift, të cilëve u janë animuar fytyrat e Lulzim Bashës dhe Sali Berishës.

Në video çifti i ‘të dashuruarve’ shfaqet duke ngrene kokoshka, ulur mbi një divan për të parë një film e që më pas përfundojnë në dhomën e gjumit.

Kjo video e kryeministrit vjen në një periudhë furtune akuzash nga opozita, të cilave shefi i qeverisë i quan ‘shpifje’ dhe ka zgjedhur shpesh ti përgjigjet edhe me ironi në rrjetet sociale.

3 Comments

  1. O ram leri keto video por dergo dokumentat provat qe keni per kete dyshe vrasesish ne prokurori dhe te shohim si do te luajne atje,kane vrare njerez,nuk do te ta fale populli

  2. Po stilolapsat cadrat pistolete thika me helm kush foli me ze e figure,meduket se saliu o mushke maloke,o skizofren funksional I pd

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu