• |
ide | kryesore

Berisha nxjerr videon: Kjo nuk është mjegull por bloza e Gjushit

Lajme, Të fundit

Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari si dhe një video për të cilën thuhet se është filmuar në Sukth të Ri në Durrës.

Në video duket një mjegull e dendur, ndërsa Berisha shkruan se është bloza e Gjushit, duke akuzuar kryetarin e Bashkisë Vangjush Dako për situatën e ndotjes.


STATUSI I BERISHËS
Kjo nuk është mjegull por tymi dhe bloza e Gjushit për banorët e Sukthit të ri!
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Berisha Fb

Ju lutem postojeni sepse nuk na dëgjon askush nuk është mjegull është tym mbeturinash që digjen është një vrasje e ngadaltë për të gjithë banorët e Sukth i Ri, Durrës, lagje 6, postoje pasi nuk gjejmë zgjidhje asnjë institucion shtetëror.

1 Comment

  1. Keto dite ka pasur dhe shi,pse nuk e botoni vet,por ja dergoni ketij plaku vemje nuk besojne kete,ke harruar fjanen anonim,sali

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu