• |
ide | kryesore

Tahiri sot tregon “sekretet” që i di vetëm ai

Lajme, Të fundit

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahir, pas një viti heshtje, ka vendosur që sot të flasë para medias për të treguar disa gjëra që i di vetëm ai,, siç u shpreh.

Tre ditë më parë , ish ministri dorëzoi disa dokumenta në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, që i konsideroi si “prova decizive” për çështjen e tij dhe sot është shprehur se heshti 1 vit, por në orën 11:00 do të japë një deklaratë për mediat.


1 Comment

  1. Nuk mbulohet dielli me shoshe ka then i vjetri … te zgjidhi ceshtjet e veta ai se ka barre te rende mbi kurriz pastaj te flas.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu