• |
ide | kryesore

Xhafaj në Kuvend, bën të njëjtin veprim si Saimir Tahiri (FOTO)

Lajme, Të fundit

Fatmir Xhafaj u rikthye sot në Kuvend, por jo si ministër i Brendshëm. Ndër të tjera ajo që ra në sy ishte vendi që ai kishte zgjedhur të ulej. Njësoj si Saimir Tahiri pasi iku nga posti i ministrit, edhe Xhafaj zuri vend në ulëset e fundit të parlamentit. Bashkë me kolegët e tjerë, ai mori pjesë në votimin e ligjeve që ishin në rendin e ditës. Kur doli nga Kuvendi, Xhafaj refuzoi të fliste për gazetarët, duke thënnë se kishte folur shumë për këtë çështje.


©LAPSI.al 


3 Comments

  1. Qani o zagare qani para ekraneve mundohuni te shfajsoni veten ne sy te popullit dhe te dilni si te kulluar,te paster sepse nuk ka drejtesi ketu.Dejtesia ka vdekur ne kete vend.

  2. Qani o zagare qani para ekraneve mundohuni te shfajsoni veten ne sy te popullit dhe te dilni si te kulluar,te paster sepse nuk ka drejtesi ketu.Drejtesia ka vdekur ne kete vend.

  3. O Lapsi… Ooo shkurdhaku.. por ti vete e shkruaje ne nje artikull me para se Xhafaj u ul ne fund te salles se erdhi me vonese ne kuvend..

    Kurse tani , po ben nje anal-ize te ‘thelle’ ose nje ‘paralelizem’ ( debil) me uljen e Tahirit ne fund te salles.

    Komplet budallallik.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu