• |
ide | kryesore

Rama nxjerr VIDEO-n e detajuar: Pse po ndalojmë importin e makinave të vjetra

Lajme, Të fundit

Edi Rama ndau me ndjekësit e tij në Facebook një video që sqaron vendimin e qeverisë për të ndaluar importimin e makinave 10 vite të vjetra në Shqipëri.
3 Comments

  1. Mere njehere patenten, paguaj taksat,paguaj benxinen..Mjaft me demagogji se jemi lodhur duke the paguar shoferin gjithe jeten ty…

  2. Eshte vendim i gjithe vendeve te BE-se per nxjerrjen jashte tregut makinat e prodhuara perpara vitit 2005 dhe per te frenuar eksportin e tyre drejte europes lindore! Mirepo Rama njesoj si me dizajnimin e bluzes se kombetares apo me planin e aeroportit te Kukesit, idete e te tjereve i shet si te tijat! Tregues i qarte se ç’psikopat pordhac narcist, drejton sot vendin..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.