• |
ide | kryesore

Video/ Cuadrado vulos sfidën me Cagliari

Sport, Video

Juventus siguron fitoren përballë Cagliari me golin e tretë në minutën e 87. Zëvendësuesi Cuadrado, në fushë për Douglas Costa, ka mbyllur llogaritë me kuqeblutë, pas një asist të Cristiano Ronaldos. Altruizmi i portugezit është i jashtëzakonshëm dhe finalizimi i Cuadrados gjithashtu…Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu