• |
ide | kryesore

VIDEO që po thyen rrjetin/ Ajo që bën ky ari i vogël preku zemrat e miliona njerëzve

Syri i Lapsit

Një video e re po bën xhiron e rrjetit. Ajo është postuar nga Shoqata Mbretërore Kanadeze e Gjeografisë. Në video shihet se si një ari i vogël tenton që të ngjisë një shkëmb të mbuluar me borë. Mamaja e sheh e paaftë që ta ndihmojë. Video është bërë në një rajon në Rusi. Pavarësisht se video duket shumë e bukur dhe ka thyer zemrat e miliona njerëzve, ka nga ata që kanë kritika. Sipas tyre, ariu dhe i vogli po largohen nga frika e kamerës-dron.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu