• |
ide | kryesore

Video/ PSG e çon Napolin të dëshpëruar në dhomat e zhveshjes

Sport, Video

Pikërisht përpara fundit të pjesës së parë, në ndeshjen e Champions kundër Napolit, francezët e Paris Saint Germain kalojnë në avantazh. Në San Paolo për 45 minutat e para vendos Juan Bernat, që ndjek mirë aksionin e nisur nga Mbappe dhe në rrëshqitje e sipër thyen portierin e Napolit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *