• |
ide | kryesore

Del video e vrasjes në bllok/ Sherri, përplasja dhe ikja e të fortëve pas ekzekutimit

Lajme, Të fundit

Videot e kamerave të sigurisë të dyqanit “Monopol” në zonën e ish bllokut ku ndodhi vrasja e Fabiol Gaxhajt dhe plagosja e Vis Martinajt dhe Elion Hatos është publikuar mbrëmjen e sotme nga Report TV. Videon mund ta shihni këtu dhe aty duket hyrja e dy grupeve në dyqan, një sekuencë e vogël e sherrit ku u vra Gaxhaj dhe më pas ikja e të fortëve, disa prej të cilëve të plagosur.'Repolitix’/ Video ekskluzive e Far Westit në ish-Bllok ku u vra Fabiol Gaxha në 4 tetor- Për lajme të tjera klikoni në www.shqiptarja.com

'Repolitix’/ Video ekskluzive e Far Westit në ish-Bllok ku u vra Fabiol Gaxha në 4 tetor- Për lajme të tjera klikoni në www.shqiptarja.com

Publiée par Shqiptarja.com sur Mercredi 7 novembre 2018

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu