• |
ide | kryesore

Video/ Sterling shënon golin e tretë për City

Sport, Video

Manchester City nuk ndalet dhe shënon edhe golin e tretë në Etihad Stadium. Raheem Sterling, pasi fitoi një 11 metrësh të cuditshëm, të shndërruar më pas në gol nga Jesus, ka realizuar edhe golin e tij të parë në këtë ndeshje kundër Shakhtar. Sulmuesi ka realizuar në minutën e 49, duke siguruar tre pikët që vlejnë vendin e parë të grupit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *