• |
ide | kryesore

Aksidenti tragjik në Korçë, babë e bijë përplasen për vdekje teksa ecnin në trotuar

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë  ka ndodhur sot në qytetin e Korçës. Nga të dhënat e para mësohet se dy persona kanë humbur jetën. Ata janë babë e bijë.  Sokol Hoxha, 33 vjeç dhe vajza e tij 6 vjeçare P. Hoxha. Në aksident janë përfshirë dy automjete. Përplasja ka qenë e fortë duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme dy personave që po ecnin në trotuar. Ndërsa një person tjetër ka mbetur i plagosur rëndë. Shkaqet e aksidentit janë ende të paqarta.

©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu