• |
ide | kryesore

Futet brenda klubit dhe hap zjarr, 12 të vdekur në Kaliforni (VIDEO)

Planet, Të fundit

12 persona kanë humbur jetën në një klub nate në Los Angeles të Kalifornisë pasi një person hapi zjarr brenda. I vdekur mbeti edhe një oficer policie.

Autori i ngjarjes, i gjetur i vdekur brenda klubit të natës por i paidetifikuar, ka nisur të qëllojë në klubion ‘Borderline Bar and Grill’ në orën 23:20.

Motivi i kësaj ngjarje nuk dihet. Autoritetet po ndjekin disa pista hetimesh.

Të paktën 200 vetë thuhet se ishin brenda barit në kohën kur ndodhi sulmi. 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu